Nuga Best 

Nugabest Medical Polska Pvt. Ltd., założona w 2008 roku, jest stołeczną firmą First Health & Beauty Products. Nugabest Medical Polska współpracuje z globalną firmą zajmującą się zdrowiem, Nuga Best, przyczyniając się do zdrowia ludzkości dzięki najnowocześniejszej technologii.

Nuga Best Co., Ltd. jest firmą specjalizującą się w instrumentach medycznych uwielbianych przez ludzi na całym świecie, dzięki zaawansowanemu technologicznie i zorientowanemu na klienta eksperymentalnemu marketingowi oraz ciepłej obsłudze klienta, takiej jak umysł naszej matki. Od momentu powstania w 2002 roku firma osiągnęła zadziwiającą dynamikę wzrostu. przez 4 kolejne lata została uznana za firmę numer jeden, która eksportowała najwięcej medycznych produktów grzewczych do użytku domowego. Nuga Best jest zaangażowana w praktykowanie ducha zdrowia, miłości i usług oraz różnorodne usługi w zakresie wkładu społecznego, aby przyczyniać się do zdrowia ludzi za pośrednictwem swoich najlepszych domów na całym świecie dzięki wartościowym produktom i usługom zapewniającym satysfakcję klientów.

Nuga Best może pochwalić się niezwykłymi wynikami struktury sieci sprzedaży na całym świecie ponad 3500 Nuga Best Houses w ciągu zaledwie 14 lat od jej założenia, zaczynając od Chin i rozszerzając się do ponad 120 krajów, w tym do głównych krajów, takich jak USA, Rosja, Indie, Wietnam, Indonezja, Malezja, Filipiny, Niemcy, Dania, RPA, Paragwaj i inne. Nugabest Medical Polska jest całkowicie wzorem pracy Nuga Best Co, Ltd, którego misją i ostatecznym celem Nuga Best jest zapewnienie zdrowia wszystkim ludziom na całym świecie.

ZASADA TECHNOLOGII nuga best

Czym jest akupresura na szlakach meridianowych i punktach akupunkturowych?
Ścieżki południkowe oznaczają sposób, w jaki działa energia życiowa (Qi). Pomimo braku jakichkolwiek szczególnych urazów, czasami odczuwamy dotkliwe sztywność lub ból. Ponadto nadmierny stres lub presja psychiczna często powodują bóle fizyczne. Nacisk palcami polega na uciskaniu i masowaniu punktów akupunkturowych, które są przyczyną pozornego bólu lub nieprawidłowości mięśniowych w celu kontrolowania przepływu energii witalnej. Nawet jeśli żaden sztywny lub bolesny obszar nie jest bezpośrednio dotykany, naciskanie i masowanie odpowiednich punktów akupunkturowych w tym regionie pomaga energii generowanej przez stymulację dłoni dostarczać do wewnętrznego ciała. NUGA BEST N4 działa również jak masowanie palców, łagodząc bóle ciała.
Co to jest moxiterapia?
Moxiterapia jest formą leczenia ciepłem ogniowym stymulującym określone punkty akupunktury na ciele, jest to terapia medycyny orientalnej wykorzystująca moksa, czyli ziele bylicy. Praktycy spalają puch lub przetwarzają go dalej w kij przypominający (niepalne) cygaro. Mogą używać go pośrednio, za pomocą igieł do akupunktury, a czasem palić na skórze pacjenta. Praktycy używają moksa do ogrzewania obszarów i punktów akupunkturowych w celu pobudzenia krążenia przez punkty i wywołania płynniejszego przepływu krwi i qi. Zwykle produkty N4 i inne NUGA BEST przeprowadzają również moxibustion w określonych punktach ciała podczas terapii, która leczy ból w tym konkretnym punkcie ciała.

Co to jest terapia masażem?
Korzyści płynące z masażu są powszechnie znane i wykraczają daleko poza zwykłą przyjemność. Niektóre z efektów to: rozluźnienie mięśni i ścięgien, zwiększenie elastyczności, zmniejszenie lęku, poprawa bezsenności, równowaga mięśni, poprawa krążenia i dotlenienia krwi, zmniejszenie bólu. Zgłoszono wiele, wiele innych korzyści. Sama Terapia NUGA BEST oferuje również proste masaże całego ciała, aby pozbyć się bólu z różnych punktów na ciele, dać ulgę w stresie ciała lub skorzystać z prostej terapii masażu ciała od NUGA BEST.

Co to jest chiropraktyka?
Chiropraktyka to podejście i zawód opieki zdrowotnej, który kładzie nacisk na diagnostykę, leczenie i profilaktykę mechanicznych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, zwłaszcza kręgosłupa, przy założeniu, że zaburzenia te wpływają na ogólny stan zdrowia poprzez układ nerwowy. NUGA BEST N4 działa masująco na powierzchnie stawów kręgosłupa, które często doświadczają tłumienia nerwów z powodu deformacji kręgów. Główny zabieg obejmuje terapię manualną, w tym manipulację kręgosłupa, innych stawów i tkanek miękkich.

Co to jest terapia cieplna z FIR (promieniem dalekiej podczerwieni)?
Ciepło jest jedną z najpotężniejszych sił reaktywnych przeciwko chorobom. Organizm ludzki naturalnie wytwarza ciepło, aby chronić się przed infekcją lub stanem zapalnym. Terapia NUGA BEST NM 4000 przeznaczona do leczenia choroby miejscowej lub ogólnoustrojowej sztucznie wytworzonym ciepłem, gdy takie ciepło nie jest wytwarzane, nazywana jest „hipertermią”.
W przypadku hipertermii organizm ludzki ma przegrzanie, a następnie większe pory potowe i wszelkiego rodzaju toksyny wydalane przez nerki i kał z organizmu w celu detoksykacji szkodliwych substancji.

Czym jest medycyna alternatywna?

Medycynę alternatywną definiuje się zbiorczo jako inne niż wszelkiego rodzaju środki lecznicze, terapie i zabiegi profilaktyczne stosowane we współczesnej medycynie.
Charakterystyka medycyny alternatywnej: - Wykorzystaj uzdrawiającą moc natury. Traktuj raczej przyczynę niż skutek. Po pierwsze, nie szkodzić ludzkiemu ciału. Traktuj całe ciało osoby. Lekarz jest tylko nauczycielem pomagającym w uzdrowieniu. Najlepszym lekarstwem jest zapobieganie. A NUGA BEST NM 4000 zapewnia organizmowi taką alternatywną terapię w przypadku wielu bólów ciała i ciężkich chorób.

NUGA BEST OPINIE 

Życie nie polega na tym, żeby żyć, ale żeby być zdrowym. Zdrowie to dusza, która ożywia wszystkie radości życia, które bez niego bledną i są pozbawione smaku.

W zdrowym ciele zdrowy duch; jeśli pierwsze jest chwałą drugiego, to drugie jest nieodzowne dla pierwszego.

Nuga Best House of Shakti Nagar to świątynia dla wszystkich dbających o zdrowie mieszkańców miasta. Wiem to od dłuższego czasu. jeździsz tam, dbasz o swoje zdrowie; nie masz prawa go zaniedbywać, a tym samym stać się ciężarem dla siebie, a może i dla innych.

NM-4000 jest nie tylko dla kręgosłupa - to dla twojego fizycznego samopoczucia. Doświadczyłem tego, jeżdżąc tam regularnie. Atmosfera, życzliwość trenerów, sprzęt - wszystko warte przyjemności.

Życzę powodzenia tym, którzy go prowadzą.

 


Wynik jest dobry w rdzeniu kręgowym, wcześniej nie mogłem pracować prawidłowo przez cały dzień. Ból był w rdzeniu kręgowym. 


Zmniejszono spożycie insuliny , Nadciśnienie jest pod kontrolą , Naprawdę dzięki Nugabest. wysiłki Nugabest, które są wielką pomocą dla wszystkich.


Nugabest to najlepsza terapia, bez leków, bez ćwiczeń. Ból kolana i ból pleców bardzo złagodziły w ciągu zaledwie pięciu dni korzystania z łóżka NUGA. W ogóle nie czuję się zmęczony nawet po nieprzerwanej pracy przez 8 godzin. Czuję blask na mojej skórze po zastosowaniu NUGA Sonic, skóra jest tak miękka jak małe dziecko.Z nadwagą, obsesją i problemami z bólem pleców, ociężałym i zmęczonym przez cały dzień. Terapia Nugabest jest bardzo skuteczna, Reakcja poprawy obserwowana po zastosowaniu terapii NM4000 Bed. Teraz tracę wagę i jestem bardziej aktywna i sprawna. Dzięki Nugabest.


Cierpię na poważne problemy żołądkowe w środkowej i dolnej części pleców. Po magicznej terapii łóżkowej (N-5), wracam do zdrowia po całym bólu. Mówiąc szczerze, N-5 jest wysoce niezawodną i godną pochwały terapią na poziomie Excellence.


Dla mnie wyjazd do Indii Nugabest Medical to sposób na życie na ostatni rok. Odniosłem ogromne korzyści pod względem ogólnej sprawności, wytrzymałości i dobrego samopoczucia. Polecam wszystkim udział w różnych programach szkoleniowych Nugabest Medical w Indiach, aby zachować formę i żyć dłużej. Życzę powodzenia Waszemu Najlepszemu Domowi.


Po kilku dniach użytkowania łóżka NUGA mogę pracować nieprzerwanie od 3 do 4 godzin i czuć świeżość przez cały dzień


PRODUKTY NUGA BEST

Łóżko do masażu termicznego N-5
Ergonomicznie zaprojektowane projektory ogrzewania wewnętrznego zapewniają jednoczesną akupresurę i efekty ogrzewania.
W N5 trzy projektory grzewcze poruszają się jednocześnie, stymulując jednocześnie cały kręgosłup, masując i ogrzewając obszar aplikacji z dużą skutecznością. Zajmuje minimalną ilość miejsca dzięki konstrukcji typu składanego, zwiększając użyteczność przestrzeni.
Produkt do terapii medycznej N-4
Projektor grzewczy o ergonomicznym kształcie, miękki
masażer termiczny Ergonomicznie zaprojektowane projektory grzewcze Tourmanium, które delikatnie masują ciepłem kręgi szyjne, piersiowe i lędźwiowe, oraz pomocniczy element grzewczy do miejscowego ogrzewania łydek, pomagają złagodzić zmęczenie całego ciała.
Nowy produkt T11 P (Mata o ergonomicznej konstrukcji)
Produkt Advance Technology od Nuga Best
Pierwszy na świecie produkt Nano Diamond Tourmanium. Cienki i lekki, łatwy do przechowywania i przenoszenia poprzez 3-krotne zwijanie lub składanie.
E5 (osobisty stymulator kombinowany)
Ergonomiczny produkt łączący medycynę wschodnią i zachodnią
Prestiżowy wielofunkcyjny pas biodrowy NM-90 Classic
Ergonomicznie zaprojektowany pas do terapii termicznej Tourmanium NM-90 Thermal Therapy sprawia, że ​​​​okrągły turman i specjalnie zaprojektowany pionowy toumium otaczają talię i brzuch, aby uzyskać efekt wybrzuszenia. Jest to wielofunkcyjna terapia termiczna, która chroni narządy wewnętrzne i różne części naszego ciała. Po prostu owinąć się wokół talii w dowolnym momencie.
NM-2500H Sześciokątna mata termiczna z turmanu
Mata Nuga NM-2500H Hexagon Tourmanium jest wykonana ze zdrowego turmalinu, elvanu, skał wulkanicznych i germanu. Nano Ceramic wzmacnia działanie Tourmanium dla lepszych wyników.

Po pierwsze, używa ceramiki Tourmanium, która emituje promienie dalekiej podczerwieni i namaszczenia.
Po drugie, wykorzystuje materiały przyjazne dla środowiska dla mężczyzn i natury.
Po trzecie, ceramika Tourmanium jest bezpieczna w użyciu przez cały rok.
Wielofunkcyjny pas do terapii termicznej T9
Ergonomicznie zaprojektowany pas do terapii termicznej Tourmanium
T9 Thermal Therapy sprawia, że ​​​​okrągły turman i specjalnie zaprojektowany pionowy toumium otaczają talię i brzuch, aby uzyskać efekt wybrzuszenia. Jest to wielofunkcyjna terapia termiczna, która chroni narządy wewnętrzne i różne części naszego ciała. Po prostu owinąć się wokół talii w dowolnym momencie.
NM - 85 Termiczny masażer Tourmanium Mat
NM-85 to średniej wielkości Tourmanium Heat Matt, popularny produkt rodzinny.
Można go używać na różne sposoby, NM-85 można leżeć, a także nakładać na ciało w łóżku. Jednak jej rozmiar jest idealny dla dwuosobowej sofy w salonie, aby wszyscy członkowie rodziny mogli cieszyć się ciepłem i korzyściami zdrowotnymi.
Recenzje lekarzy NugaBest