Agencja SEO

Algorytmy pozycjonowania stron w Internecie, jak również możliwości właścicieli witryn internetowych w zakresie ich promocji ciągle ulegają zmianom i są dopracowywane. Ich zrozumienie i dobór odpowiednich rozwiązań do wykorzystania w praktyce wymagają czasu oraz doświadczenia, których często brak właścicielom zasobów internetowych, którzy dążąc do uzyskania strategicznej przewagi na dynamicznie zmieniającym się rynku decydują się na współpracę z agencjami SEO.

Czym zajmuje się firma SEO

SEO Agencja Seo-Web Poland we Wrocławiu świadczy szeroki zakres usług w zakresie promocji i pozycjonowania stron internetowych. Wszystkie prace zaczynają się od audytu istniejącej strony i opracowania na tej podstawie strategii dalszych działań. Audyt także może być dokonywany wielokrotnie w procesie optymalizacji strony.

Wybierając Marketing SEO uzyskujesz takie korzyści, jak:

 • Poprawa rankingu strony w wynikach wyszukiwania;
 • Poprawa rankingu strony w Mapach Google, umieszczanie informacji o stronie w Google Moja Firma itp.;
 • Rozwój marki i wzrost lojalności klientów, nawiązanie z nimi stałego kontaktu;
 • Wybór najbardziej skutecznych kanałów promocji i pozycjonowania
 • Dostosowanie strony pod wymagania algorytmów konkretnych wyszukiwarek;
 • Wzrost ruchu organicznego;
 • Optymalizacja wewnętrzna serwisu internetowego zgodnie z potrzebami grupy docelowej.

SEO - to efektywne, a jednocześnie tanie rozwiązanie, które sprawdza się zarówno dla dużych, jak i małych firm. W osiągnięciu maksymalnych efektów promocji SEO i pozycjonowania stron firmie Seo-Web Poland pomaga fakt, że jest ona certyfikowanym partnerem Google. Jeśli chcesz nawiązać stały kontakt z klientami i zwiększyć sprzedaż - zamów gotowe usługi marketingu SEO i ciesz się wspaniałymi wynikami pracy specjalistów już po upływie kilku tygodni! 

Dlaczego ważna jest współpraca z firmą SEO?

W takich krajach jak Polska, gdzie budżet wielu firm jest ograniczony, ich właściciele często zastanawiają się nad tym, czy agencja SEO może sprostać wyzwaniom czasu i wspomóc rozwój ich biznesu. Oczywiście, kwestie budżetu są także ważne, ale zwykle efekty  współpracy zaczynają być widoczne już w ciągu paru tygodni i całe wydatki na działalność marketingową zwracają się wielokrotnie. 

Należy także pamiętać o tym, że Polska jest krajem, gdzie konkurencja pomiędzy firmami praktycznie w każdej branży jest bardzo wysoka. Żeby skutecznie konkurować i osiągać stabilnie wysokie zyski należy ciągle dopasowywać swoją stronę do zmieniających się tendencji rynkowych. W tym celu niezbędna jest fachowa wiedza i jest to jeszcze jeden powód, dla którego SEO agencja będzie sprawdzonym partnerem do współpracy.

Zalety współpracy z firmą oferującą fachowe usługi przedstawiają się następująco:

 • Indywidualne podejście do każdego klienta, nie urywający się kontakt ze zleceniodawcami. Nasza agencja SEO zajmująca się promocją i pozycjonowaniem stron internetowych jest przeciwna szablonowej metodzie pracy. Wychodzimy z założenia, że ​​każdy zasób musi mieć unikalne cechy, dlatego strategia jego optymalizacji musi zawierać unikalną listę prac, określoną przez wskazane uwarunkowania. Ta metoda pracy pozwala z powodzeniem przenosić na najwyższe pozycje nawet strony o konkurencyjnej tematyce.
 • Uczciwość. Począwszy od drugiego miesiąca współpracy płacisz wyłącznie za osiągane efekty, niezależnie od wybranej metody promocji SEO i sposobów pozycjonowania witryny.
 • Bezpieczeństwo. Optymalizując strony stosujemy wyłącznie uczciwe metody promocji i pozycjonowania, co całkowicie wyklucza możliwość dalszych sankcji od wyszukiwarek wobec klienta.

Naszym głównym zadaniem jest zwiększenie rentowności funkcjonowania strony internetowej. Nie tylko doprowadzamy witrynę do pozycji w TOP, ale także zagłębiamy się w szczegóły biznesu klienta (kontakt ze zleceniodawcą utrzymujemy 7 dni w tygodniu, monitorując nie tylko jego stronę, ale także wyniki działań w mediach społecznościowych), biorąc pod uwagę specyfikę otoczenia konkurencyjnego w poszczególnych miastach i regionach, a także inne okoliczności, które wpływają na rentowność witryny.

Kompleksowa praca z witryną. W pełni badamy zasób pod kątem jego struktury, aby zmaksymalizować konwersję, naprawić wszystkie problemy techniczne serwisu i inne wady, które spowalniają jego promocję.

Seo agencja Seo-Web Poland we Wrocławiu osiąga rzeczywiste KPI (kluczowe wskaźniki efektywności) pod względem pozycji stron w różnych wyszukiwarkach, liczby codziennych i comiesięcznych odwiedzin, a także innych kwestii marketingowych, zleconych przez klientów. Ciągły kontakt z naszymi klientami pozwala na bieżąco dostosowywać strategię marketingową i działania SEO do rzeczywistych potrzeb na rynku, tym samym osiągając szybkie zyski i efektywnie radząc sobie z konkurencją.

Czy twoja strona potrzebuje usług promocji SEO?

Aby zrozumieć potrzebę promocji tego typu, warto skonsultować się ze specjalistami. Na przykład promocja SEO nie jest odpowiednia dla witryn jednostronicowych (strona docelowa), natomiast jeśli nie planujesz pracy nad optymalizacją strony, nie będziesz w stanie awansować w wynikach wyszukiwania. W takim przypadku chętnie dobierzemy dla Ciebie inne rozwiązania umożliwiające skuteczną promocję Twojej strony internetowej i jej dobre pozycjonowanie w wybranej przez Ciebie wyszukiwarce.

Oczywiście, ważnym elementem, oddziałującym na podjęcie decyzji o współpracy z agencją SEO jest budżet, którym dysponuje firma. 

Miesięczna kwota jest uwarunkowana przede wszystkim aktualną pozycją strony, jej stanem, obecnością powiązanych mediów społecznościowych oraz dostępnością dla użytkowników. Jeśli strona znajduje się już w pierwszej trójce stron pod względem różnych zapytań użytkowników, wystarczy od czasu do czasu aktualizować mieszczące się na niej treści i publikować linki na stronach zewnętrznych. W przypadku opracowania designu strony, napisania nowych artykułów itp. prace będą miały bardziej skomplikowany charakter. Stąd też pochodzi różnica kosztu usług, który może zaczynać się nawet od 500 zł, a kończyć się nawet na kwocie 20 000 tys. zł. Żeby ustalić dokładny koszt usług pozycjonowania dla Twojej strony warto skontaktować się ze specjalistami naszej firmy, którzy ocenią potencjał witryny, dokonają audytu i na tej podstawie zaproponują najbardziej skuteczne rozwiązania dla efektywnego pozycjonowania. 

Dlaczego promocja SEO w Internecie i mediach społecznościowych jest lepszym rozwiązaniem od innych rodzajów promocji? Ten rodzaj pozycjonowania, w przeciwieństwie do reklamy kontekstowej, SMM i innych, daje napływ najwyższej jakości, wymienialnych i relatywnie tanich odbiorców do serwisu. Dlatego środki na SEO powinny być jednymi z największych w budżecie na marketing internetowy.

Zamów promocję strony w firmie SEO

Zamów pozycjonowanie w firmie Seo-Web Poland i powierz rozwój swojej strony internetowej prawdziwym specjalistom. Rzetelnie dbamy o każdy szczegół, a wszelkie działania podejmujemy w oparciu o najnowsze trendy, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i uwzględnieniem rzeczywistych potrzeb klientów. Przed rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania pozycjonowania strony nasi specjaliści na bieżąco ją doskonalą biorąc pod uwagę współczesne trendy w marketingu internetowym. Z kolei wprowadzone zmiany natychmiast zwiększają sprzedaż i ruch. Dla przykładu, numer telefonu umieszczony w nagłówku strony może zwiększyć sprzedaż nawet o 20%.

Doświadczenie działalności na rynkach różnych krajów pozwoliło nam opracować własną metodykę pozycjonowania stron internetowych, która niezmiennie sprawdza się na witrynach różnego typu: stronach wizytówkach, sklepach internetowych, mediach społecznościowych, tablicach ogłoszeń itp. Nasza firma SEO jest gotowa, aby zostać Twoim stałym partnerem i wziąć na siebie nie tylko skuteczną optymalizację SEO, ale także obowiązki związane z kompleksową obsługą IT, zastępując cały dział IT w Twojej firmie. Dzięki temu wszelkie prace, w tym: rozbudowa serwisów, wsparcie techniczne oraz zwiększenie możliwości sprzedażowych serwisu będą prowadzone na najwyższym jakościowym poziomie, a ich koszt będzie nieporównywalnie niższy od kosztu utrzymania własnego działu IT.

Cenimy naszą reputację, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć postawione cele i zapewnić satysfakcję naszym klientom z wykonanej przez nas pracy. Na wynik pozycjonowania udzielamy gwarancji finansowych. Ich znaczenie jest proste - płatność następuje tylko po faktycznym wykonaniu zobowiązań.

W swojej działalności nasza firma SEO wykorzystuje najnowsze oprogramowanie, w tym:

 • Key Collector - oprogramowanie do tworzenia rdzenia semantycznego;
 • FastTrust - program do analizy zewnętrznych wskaźników serwisu;
 • Xenu - narzędzie do określania poziomu optymalizacji wewnętrznej;
 • Yazzle - oprogramowanie do skutecznego pozycjonowania witryny (szczególnie dobrze sprawdza się w Google);
 • Sape Master - program poprawiający czynniki zewnętrzne itp.

W zależności od potrzeb firmy można wybrać różne rodzaje pozycjonowania, w tym:

 • Promocję i pozycjonowanie w regionach. Pozycjonowanie sklepu internetowego w kilku regionach jednocześnie nie jest zadaniem łatwym. Jeśli poruszasz się po zapytaniach zależnych od lokalizacji geograficznej, to region domeny będzie brany pod uwagę w wynikach wyszukiwania, czyli jako pierwszy zobaczysz strony działające np. w Warszawie, a dopiero potem - na terenie całego kraju. W celu promocji mogą być wykorzystywane witryny o bliskiej tematyce lub media społecznościowe;
 • Optymalizację podstawową, czyli zestaw 50 kroków, które przygotują witrynę do promocji w wyszukiwarkach, podniosą jej pozycję w wynikach wyszukiwania i zwiększą ruch docelowy bez budżetu reklamowego. Ten zestaw działań obejmuje także promocję w mediach społecznościowych;
 • Kompleksową promocję SEO i pozycjonowanie w wybranej wyszukiwarce oraz mediach społecznościowych, a zatem comiesięczny zestaw działań, które pomogą zwiększyć ruch w wyszukiwarce i przyciągną więcej odwiedzających zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

Współpraca z firmą, realizującą precyzyjny audyt SEO strony, tworzącą oryginalny kontent oraz dokonującą wszystkich niezbędnych działań promocyjnych na stronie i w mediach społecznościowych - to gwarancja niezawodnego rozwoju Twojego biznesu w Internecie! 

Zadzwoń do nas i dowiedz się, jak działa optymalizacja stron ,co jest promowaniem strony w Google i jaka jest cena na pozycjonowanie stron